HIT-koirakot

FINASC on järjestänyt ASCAn agilitykisoja vuodesta 2012. Sivu on työn alla ja loputkin tulokset tulossa.

2012 Kitee Allison Bryant
Sari Kariluoto ja Telkkä (All About Me Diandra)

Tulokset

2013 Kitee Andrea Hoffman
Anne Topra ja Pepsi (And Again Diandra)

2014 Tampere Richard Pittman
25.7.Sari Kariluoto ja Telkkä (All About Me Diandra)
26.7.Sari Kariluoto ja Telkkä (All About Me Diandra)
HIT Combined Sari Kariluoto ja Telkkä (All About Me Diandra)

2015 Kurala Sandra Katzen
14.8. Sarianne Björklund ja Jäynä (Cryptonite Moonbat)
15.8. Laura Lönnberg ja Hoppu (Wirneen Hermosaha)
16.8. Sari Kariluoto ja Vespa (Tamburenga’s Beech Queen Air)
HIT Combined Sari Kariluoto ja Ampu (Kariluodon Ampuhaukka)

2016 Sipoo Mike Black
12.8. Virpi Ullakonoja ja Vappu (Attic Angel’s Coyote Witch)
13.8. Riikka Karinen ja Räppi (River)
14.8. Sari Kariluoto ja Ampu (Kariluodon Ampuhaukka)
HIT Combined Riikka Karinen ja Räppi (River)

Tulokset Championship-kisasta
Tulokset ACE-kisasta

2017 Toukokuu Sipoo Lora M. Del Page
19.5. Niina Rissanen ja Naava (Ardiente Flor de Jazmin)
20.5. Virpi Ullakonoja ja Vappu (Attic Angel’s Coyote Witch)
21.5. Melissa Markki ja Vekki (Ardiente Don Perro)
HIT Combined Melissa ja Vekki (Ardiente Don Perro)

Tulokset
Perjantain radat
Lauantain radat
Sunnuntain radat

2017 Heinäkuu Vantaa Susan Perry
21.7.Noora Mäkelä ja Jippi (Wirneen Jippijaijee)
22.7.Sanni Murto ja Stella (Coppercreek’s Prairie Wind)
23.7.Noora Mäkelä ja Jippi (Wirneen Jippijaijee)
HIT Combined Noora Mäkelä ja Jippi (Wirneen Jippijaijee)

Tulokset
Perjantain radat
Lauantain radat
Sunnuntain radat

2017 Syyskuu Vantaa Allard Wagenaar
23.9. Mira Laitila ja Chica (Mi Sombra Inspotlight of Shepmates)
24.9. Tiina Mäkinen ja Sani (Calins Nounours Sans Nuages)
HIT Combined Mira Laitila ja Chica (Mi Sombra Inspotlight of Shepmates)

Tulokset
Lauantain radat
Sunnuntain radat

2018 Toukokuu Vantaa Allard Wagenaar
5.5. Sari Laihanen ja Nasta (Happy Master’s Xmas Fairy)
6.5. Janina Taskinen ja Bolt (Brainiac Borders Jackson)
HIT Combined Sari Laihanen ja Nasta (Happy Master’s Xmas Fairy)

Tulokset
Lauantain radat
Sunnuntain radat

2018 Heinäkuu Vantaa Sandra Katzen
27.7. Sari Kariluoto ja Ampu (Kariluodon Ampuhaukka)
28.7. Taina Rantanen ja Rosa (Rosella)
29.7. Sara Terje ja Ludde (Gemmabo Vide)
HIT Combined Sari Kariluoto ja Ampu (Kariluodon Ampuhaukka)

Tulokset

2018 Syyskuu Vantaa Peggy Meersman
29.9. Liisu Ruotsalainen ja Dexter
30.9. Sonja Löfgren ja Mysti (Cryptonite Halo)
HIT Combined Liisu Ruotsalainen ja Dexter

Tulokset